Chorvatsko - Střední Dalmácie - Mobilní domky Galeb | Dovolená Za sluncem 2020

Mobilní domky Galeb

Chorvatsko

Střední Dalmácie

19 fotografií
Vlastní
Popis Přehled cen Destinace Mapa Hodnocení

Popis

Tipy

- příjemné ubytování
- možnost mobilního domku s vířivkou na terase
- písečná pláž

Poloha

v kempu, v blízkosti pláže, nedaleko centra letoviska Omiš.

Vybavení

v areálu kempu restaurace, obchody, možnost zakoupení výletů, v blízkosti areálu supermarket (cca 100 m).

Ubytování

MH 1/6(+2) Jacuzzi - 1. řada, cca 40 m2 - 6lůžkový mobilní domek - 3 x 2lůžková ložnice, kuchyň vybavená myčkou, sklokeramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, kávovarem, varnou konvicí a nádobím, v obývacím pokoji možnost rozkládací pohovky pro další 2 osoby,2 koupelny,  terasa 3x8 m se zahradním nábytkem a vířivkou, domek je situován v 1. řadě od moře,
MH 1/6(+2) Relax Jacuzzi -2.ř., cca 40 m2 - 6lůžkový mobilní domek - 3 x 2lůžková ložnice, kuchyň vybavená myčkou, sklokeramickou varnou deskou, lednicí,  mikrovlnou troubou, varnou konvicí a nádobím, v obývacím pokoji možnost rozkládací pohovky pro další 2 osoby, 2 koupelny,  terasa 3x8 m se zahradním nábytkem a vířivkou, domek je situován v 2. řadě od moře,
MH 1/6(+2) Relax - 2.ř., cca 40 m2 - 6lůžkový mobilní domek - 3 x 2lůžková ložnice, kuchyň vybavená myčkou, sklokeramickou varnou deskou, lednicí,mikrovlnou troubou a nádobím, v obývacím pokoji možnost rozkládací pohovky pro další 2 osoby, 2 koupelny,  terasa 3x8 m se zahradním nábytkem, domek je situován ve 2. řadě od moře,
MH 1/4(+2) Relax, cca 24 m2 - 4lůžkový mobilní domek - 2 x 2lůžková ložnice, kuchyň vybavená varnou deskou, lednicí a nádobím, v obývacím pokoji je možnost rozkládací pohovky pro další 2 osoby, terasa se zahradním nábytkem, domek je s výhledem na hory,
MH 1/6(+2) Relax- 3. a 4. ř., cca 40 m2 - 6lůžkový mobilní domek - 3 x 2lůžková ložnice, kuchyň vybavená myčkou, sklokeramickou varnou deskou, lednicí,mikrovlnou troubou a nádobím, v obývacím pokoji možnost rozkládací pohovky pro další 2 osoby, 2 koupelny,  terasa 3x8 m se zahradním nábytkem, domek je situován ve 3. nebo 4. řadě od moře,
MH 1/6(+2) Relax - výhled hory, cca 40 m2 - 6lůžkový mobilní domek - 3 x 2lůžková ložnice, kuchyň vybavená myčkou, sklokeramickou varnou deskou, lednicí,mikrovlnou troubou a nádobím, v obývacím pokoji možnost rozkládací pohovky pro další 2 osoby, 2 koupelny,  terasa 3x8 m se zahradním nábytkem, domek je s výhledem na hory.

Stravování

vlastní stravování.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek ve výši cca 3 EUR/den

- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek ve výši cca 8 EUR/den, v období od 27.6. do 28.8. 10 EUR/den.
V domku mohou být max. 2 psi.

- parkování: v areálu kempu
 

Sport a zábava

v areálu tenisové kurty s nočním osvětlením, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, dětské hřiště, pro dospělé aerobic, aqua aerobic, gymnasika, aqua park, pro děti mini club, škola plavání, mini disco, na pláži půjčovna surfů, loděk a šlapadel.

Pláž

písečná, s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s malými dětmi.

Vzdálenost: cca 10 - 30 m - domky v 1. a 2. řadě.
Všechny domky jsou vzdáleny od pláže do 180 m.

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa (cca 1,5 EUR/os./den), registrační poplatek (1,33EUR/os./pobyt) a závěrečný úklid (30EUR/apartmán) bez vířivky, závěrečný úklid v mobilních domcích s vířivkou - 35 EUR.

Příjezd a délka pobytu

denně, min. 3 noci, v hlavní sezoně je min., počet nocí 6.

Doprava na Jadran

individuální.

Cestovní pojištění

doporučujeme dokoupení balíčku komplexního pojištění ERV pojišťovny (včetně léčebných výloh a storna zájezdu) za příplatek 390 Kč/os./pobyt. Děti do 12let za 195 Kč/pobyt.

Poznámka

Termíny pobytu od  8.7. do 14.7. jsou zastopované pro prodej.

Check in: od 16:00 hodin
Check out: do 9:00 hodin.
 

Cena zahrnuje

ubytování, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1 x týdně.

Cena nezahrnuje

pobytová taxa se platí na místě: dospělá osoba cca 1,06 EUR/den, dítě do 12 let zdarma, dítě 12-18 let sleva 50%.
Na místě se dále hradí přihlašovací poplatek cca 1,33 EUR/osoba.
Na místě se hradí závěrečný úklid: MD Premium 35 EUR
MD Relax 6+2 bez jacuzzi 30 EUR
MD Relax 4+2  25 EUR
Tento zájezd Doporučujeme

Omiš

Omiš

Městečko s přístavem v ústí řeky Cetiny do moře, 25 km jihovýchodně od Splitu. Nánosy řeky Cetiny vytvořily jedinou písečnou pláž v této oblasti. V zátoce Brzet se nachází stejnojmenný hotel. Nedaleký kaňon řeky Cetiny je oblíbeným cílem výletníků i filmařů. Právě zde byly natáčeny scény do filmů o Vinnetouovi. Dnes je vyhledávaným cílem raftingu. Transfer z letiště trvá asi 60 minut.

Střední Dalmácie

Chorvatsko

Chorvatsko patří mezi českými turisty k nejoblíbenější a nenavštěvovanější zemi. Průzračně křišťálové moře a rozmanitost jaderského pobřeží, to jsou jednoznačně určitě jedny z hlavních a nejsilnějších důvodů, proč se turisté do Chorvatska tak rádi vracejí. Nikde ve Středomoří nenajdete tolik ostrovů, zálivů a zátok, překrásných pláží, kolik jich nabízí právě Chorvatsko. Jadran má opravdu co nabídnout a Chorvatsko je jeho centrem.

V zemi najdeme 8 národních parků (např. Kornati, Biokovo, Plitvická jezera, Vodopády Krka aj.) a 7 památek světového dědictví UNESCO (např. město Dubrovník, město Trogir, Diokleciánův palác ve Splitu).

K Chorvatsku patří téměř 2 000 ostrovů, ostrůvků a sklaních útesů.

Mezi chorvatská nej patří:
- 2 největší ostrovy, jež leží v Kvarnerském zálivu: Cres a Krk
- nejmenším obydleným ostrovem je Krapanj s Severní Dalmácii, který leží pouhých 7 m nad mořem
- nejvyšší horou Chorvatska je Sinjal v Dinárských horách s výškou 1 831 m
- největším přírodním jezerem s rozlohou 30,2 m2 je Vranské jezero v Severní Dalmácii
- největším národním parkem jsou Plitvická jezera, zapsaná na seznamu UNSECO. Jde o unikátní místo plné krsových útvarů a vodopádů. Zároveň spolu s národním parkem Paklenica tvoří 2 nejstarší národní parky Chorvatska.
- jeskyně Cerovac na jihu národního parku Velebit jsou největším komplexem jeskyní v Chorvatsku.

Mezi nejoblíbenější města, která se těší pozornosti našich turistů jsou zejména: Poreč, Umag, Rabac, Tučepi, Gradac, Orebič a Makarska.
Navštivte s námi Chorvatsko a poznejte krásnou a zajímavou zemi plnou zážitků, skvělého jídla, nádherné přírody, křišťálového moře a velmi milých lidí!

Tento zájezd Doporučujeme
Tento zájezd Doporučujeme
Tento zájezd Doporučujeme

Mapa

Tento zájezd Doporučujeme