Chorvatsko - Kvarner - Boutique Hotel Esplanade | Dovolená Za sluncem 2024

Boutique Hotel Esplanade

Chorvatsko

Kvarner

Crikvenica

31 fotografií
Vlastní
Popis Přehled cen Destinace Mapa Hodnocení

Popis

Vybavení hotelu

Venkovní bazén
Minibar
Balkón/Terasa
Internet / WIFI
Klimatizace
Mořská strana
SAT TV
Sprcha / WC
Domácí mazlíček
Bezbariérový přístup
Wellness
FIRST MINUTE sleva 15% platná do 29.02.2024.

Tipy

- krásná lokalita
- písečná pláž
- hotel po rekonstrukci
- bezbariérové pokoje

Obecný popis

velmi příjemný Boutique Hotel Esplanade nabízí polohu v blízkosti pláže a zároveň nedaleko centra města. V roce 2017 prošel hotel rekonstrukcí a tak může nabídnout pohodlné ubytování a kvalitní služby.

Poloha

ubytování se nachází v jižní části letoviska Crikvenica. Hotel leží pouhých 800 metrů od centra města. Do centra můžete dojít procházkou podél promenády, táhnoucí se kolem pláže nebo cestou podél restaurací, kaváren a obchodů.

Vybavení

recepce, klimatizovaná restaurace, kavárna, trezor na recepci (za poplatek), terasa s živou hudbou, Wi-Fi (bez garance rychlosti připojení), wellness, klimatizace, výtah, úschovna zavazadel, aperitiv bar, lobby bar, bar u bazénu, konferenční hala a další.

Ubytování

S2CL - 2+0 Classic B - 2lůžkový pokoj Classic s balkonem.
S1PS - 1+0 Superior B - 1lůžkový pokoj Superior s balkonem.
S2MSP - 2+0 Superior B - 2lůžkový pokoj Superior s balkonem.
S2MPR - 2+0 Premium B - 2lůžkový pokoj Premium s balkonem.
SAPP - 2+1 Superior BM - 2lůžkový pokoj Superior s možností přistýlky, balkon a orientace na mořskou stranu.
PAPP - 2+1 Premium BM - 2lůžkový pokoj Premium s možností přistýlky, balkon a orientace na mořskou stranu.
EAPP - 2+2 Deluxe Suite BM - pokoj typu Suite 2+2, ložnice a denní místnost s rozkládací pohovkou, balkon a orientace na mořskou stranu.
Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, SAT TV a telefonem, fénem, minibarem, trezorem, Wi-Fi (bez garance rychlosti připojení) a klimatizací.

Stravování

polopenze nebo snídaně formou bufetu.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení zdarma
- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek 25 EUR/den (povoleny pouze ve vybraných typech pokojů, plemena malého vzrůstu)
- parkování: v blízkosti hotelu, omezený počet míst, parkoviště není hlídané

Sport a zábava

přibližně 150 metrů od hotelu, na promenádě najdete sportovní hřiště s širokou škálou sportovních hřišť pro dospělé a děti (basketbal, volejbal, minigolf, bedminton, stolní tenis, stolní fotbal, pronájem skútrů, kulečník, obchod se suvenýry). Nedaleko odtud se nachází potápěčské sportovní centrum a přístav "Crni molo". Venkovní vyhřívaný bazén (květen - říjen), relax zóna, wellness a spa (finská sauna, bio sauna, parní lázeň, jacuzzi, masáže a kosmetické procedury).

Pláž

pod hotelem Esplanade se nachází oblázková městská pláž (za poplatek v době od 8 do 17 hodin). Lehátka a slunečníky v omezeném množství za poplatek.
Vzdálenost od bezplatné oblázkové pláže Balustrada je asi 150 m od hotelu.

Příjezd a délka pobytu

min. počet nocí 2, 3, nebo 5 nocí, dle sezóny.

Doprava

individuální, na dotaz v CK možnost zajištění autobusové dopravy.

Cestovní pojištění

doporučujeme dokoupení balíčku komplexního pojištění ERV pojišťovny (včetně léčebných výloh a storna zájezdu) za příplatek 890 Kč/os./pobyt.

Poznámka

check in: 14:00 hod, check out: 10:00 hod.

Cena zahrnuje

  • ubytování
  • strava dle výběru: polopenze/snídaně
  • pobytová taxa
Tento zájezd Doporučujeme

Crikvenica

Crikvenica

Velké a rušné lázeňské středisko s výbornými klimatickými podmínkami působícími blahodárně na lidský organismus je zasazeno v malebné krajině s bujnou vegetací. Středisko leží přímo naproti břehům ostrova Krku. Zdejší část moře je ze všech stran chráněna ostrovními břehy. Mírně se svažující oblázkové pláže jsou zvlášť vhodné pro děti a neplavce. V sezóně se zde koná množství kulturních i zábavních akcí, poloha střediska umožňuje využití četných výletů včetně návštěvy 40 km vzdálené Rijeky. Není náhodou, že Crikvenica získala modrou vlajku čistoty pláží, které patří mezi pět nejčistších na celém Jadranu.

Kvarner

Chorvatsko

Chorvatsko patří mezi českými turisty k nejoblíbenější a nenavštěvovanější zemi. Průzračně křišťálové moře a rozmanitost jaderského pobřeží, to jsou jednoznačně určitě jedny z hlavních a nejsilnějších důvodů, proč se turisté do Chorvatska tak rádi vracejí. Nikde ve Středomoří nenajdete tolik ostrovů, zálivů a zátok, překrásných pláží, kolik jich nabízí právě Chorvatsko. Jadran má opravdu co nabídnout a Chorvatsko je jeho centrem.

V zemi najdeme 8 národních parků (např. Kornati, Biokovo, Plitvická jezera, Vodopády Krka aj.) a 7 památek světového dědictví UNESCO (např. město Dubrovník, město Trogir, Diokleciánův palác ve Splitu).

K Chorvatsku patří téměř 2 000 ostrovů, ostrůvků a sklaních útesů.

Mezi chorvatská nej patří:
- 2 největší ostrovy, jež leží v Kvarnerském zálivu: Cres a Krk
- nejmenším obydleným ostrovem je Krapanj s Severní Dalmácii, který leží pouhých 7 m nad mořem
- nejvyšší horou Chorvatska je Sinjal v Dinárských horách s výškou 1 831 m
- největším přírodním jezerem s rozlohou 30,2 m2 je Vranské jezero v Severní Dalmácii
- největším národním parkem jsou Plitvická jezera, zapsaná na seznamu UNSECO. Jde o unikátní místo plné krsových útvarů a vodopádů. Zároveň spolu s národním parkem Paklenica tvoří 2 nejstarší národní parky Chorvatska.
- jeskyně Cerovac na jihu národního parku Velebit jsou největším komplexem jeskyní v Chorvatsku.

Mezi nejoblíbenější města, která se těší pozornosti našich turistů jsou zejména: Poreč, Umag, Rabac, Tučepi, Gradac, Orebič a Makarska.
Navštivte s námi Chorvatsko a poznejte krásnou a zajímavou zemi plnou zážitků, skvělého jídla, nádherné přírody, křišťálového moře a velmi milých lidí!

Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Tento zájezd Doporučujeme
Tento zájezd Doporučujeme

Mapa

Tento zájezd Doporučujeme