Slovensko - Vysoké Tatry - Hotel Urán | Dovolená Za sluncem 2021

Hotel Urán

Slovensko

Vysoké Tatry

29 fotografií
Vlastní
Popis Přehled cen Destinace Mapa Hodnocení

Popis

Vybavení hotelu

Balkón/Terasa
SAT TV
Sprcha / WC
Telefon
Domácí mazlíček
Wellness

Tipy

- slevy pro děti až do 15 let
- nové wellness URANIA

Obecný popis

částečně renovovaný hotel v Tatranské Lomnici s vlastním hotelovým wellness centrem. Wellness centrum po kompletní renovaci!

Poloha

hotel leží v centru Tatranské Lomnice v nadmořské výšce 880 m n.m., ideální poloha - blízko do centra, na lyže i na turistiku.

Vybavení

restaurace, bar, úschovna a půjčovna lyží, směnárna, kadeřnictví, hotelové wellness, Wi-Fi v celém hotelu a další.

Ubytování

DBL (+1), cca 14 m2 - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky.
SGL - 1lůžkový pokoj.
Pokoje jsou vybaveny: sprcha, WC, SAT TV, telefon. Většina pokojů s balkonem.

Stravování

polopenze formou bufetu.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek.
- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 10 EUR/den.
- parkování: zdarma, nehlídané parkoviště v blízkosti objektu. Možnost rezervace garáže za poplatek cca 3,5 EUR/auto/den. Od 29.6. - 28.9.2019 za poplatek cca 5 EUR/auto/den.

Sport a zábava

hotelové wellness v roce 2014 prošlo kompletní rekonstrukcí. Nerezový relaxační bazén s nabídkou vodních atrakcí (lezecká síť, houpací záliv, vodní chrliče, masážní trysky, vodní perlička atd.), dva dětské bazény propojené nerezovou kluzavkou s vodním ježkem. 1x za pobyt vstup na 2hod. zdarma. Za poplatek suchá finská sauna, parní sauna a různé druhy masáží. Dále fitness, hydromasážní vana, vířivka, solárium. V Tatranské Lomnici vodní svět AquaRelax v hotelu Titris. Celoroční aquapark v Popradu (15 Km).

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa cca 1 EUR/os./den.

Příjezd a délka pobytu

denně, min. 2 noci.

Cestovní pojištění

doporučujeme dokoupení balíčku komplexního pojištění ERV pojišťovny (včetně léčebných výloh a storna zájezdu) za příplatek 390 Kč/os./pobyt. Děti do 12let za 195 Kč/pobyt.

Poznámka

check in: 14 hod, check out: 10 hod.
Ceny v období českých a slovenských svátků na dotaz v CK.

Cena zahrnuje

  • ubytování 
  • strava dle programu

Cena nezahrnuje

  • pobytová taxa se hradí při příjezdu na recepci
Tento zájezd Doporučujeme

Tatranská Lomnica

Vysoké Tatry

Slovensko

Slovensko, malá rozmanitá země v srdci Evropy. Díky své členitosti nám nabízí nepřeberné množství možností využití jak pro relaxaci a odpočinek, tak pro turistiku, cykloturistiku nebo lyžování.

Protože jde o naši sousední zemi, je snadno dosažitelná autem, autobusem nebo vlakem. Tuto zemi můžeme navštívit bez obav z jazykové bariéry, protože nás pojí dlouhá historie.

Kdo přijede do této malebné země za turistikou, lyžováním nebo cykloturistikou, najde vyžití v překrásných slovenských horách. Mezi nejoblíbenější cíle našich turistů patří především Tatry, Velká a Malá Fatra nebo Roháče.

Slovensko je známé také svými lázněmi, termálními prameny a zábavními aquaparky. Relax a odpočinek najdete například v Rajeckých Teplicích, Turčianských Teplicích, Bešeňové, Podhájské nebo Piešťanech. Za návštěvu pak jistě stojí nejznámější a největší aquapark Slovenska - Tatralandia, kde můžete využít bazény s termální nebo mořskou vodou.

Navštivte s námi velmi pohostinnou zemi s milými lidmi, kteří vás jistě rádi uvítají a ochutnejte místní vyhlášené speciality, mezi které patří například halušky, bramborové placky, brynza, výrobky z ovčího mléka a klobásy.
Tento zájezd Doporučujeme
Tento zájezd Doporučujeme
Tento zájezd Doporučujeme

Mapa

Tento zájezd Doporučujeme