Slovensko - Jižní Slovensko - Penzion Max | Dovolená Za sluncem 2021

Penzion Max

Slovensko

Jižní Slovensko

15 fotografií
Vlastní
Popis Přehled cen Destinace Mapa Hodnocení

Popis

Vybavení hotelu

Kuchyňský kout
SAT TV
Sprcha / WC

Tipy

- oblíbené termální středisko Podhájska
- blízko lázní
- cenově příjemné ubytování

Obecný popis

penzion MAX v Podhájské poskytuje svým klientům příjemné ubytování v pokojích s vlastní kuchyňkou. Atraktivní poloha, nedaleko termálního koupaliště, společenské prostory, doplňkové služby a přátelská atmosféra je zárukou příjemně strávené dovolené.

Poloha

ubytování se nachází ve vyhledávaném termálním středisku Podhájska na jižním Slovensku. Penzion nabízí příjemné ticho a klid, zároveň se nachází asi jen 600 m od termálního koupaliště. V okruhu 150 m se nachází autobusová a železniční zastávka, prodejna potravin, restaurace a další.

Vybavení

zahrada, terasa, koutek na grilování, wellness centrum, parkoviště, dětský koutek. Možnost zapůjčení: fén, žehlička a žehlící prkno, sportovní potřeby, sada na grilování, za poplatek: jízdní kola pro děti i dospělé.

Ubytování

DBL 2(+2), cca 30 m2 - 2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny: sprcha, WC, vybavený kuchyňský kout: lednička, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, LCD TV.

Stravování

Možnost výběru: bez stravy, snídaně, polopenze nebo plná penze.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 6 EUR/den.
- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 5 EUR/den
- parkování: v areálu penzionu zdarma, v omezeném množství

Sport a zábava

hotel nabízí útulné hotelové wellness centrum:
- parní sauna
- finská sauna
- vířivka
- relaxační místnost
Ubytovaní klienti mají vstup do wellness centra na 2hod. denně zdarma.

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa cca 1EUR/os./den.

Příjezd a délka pobytu

denně, min. 4 noci. Kratší pobyty na dotaz v CK, za možný příplatek.

Cestovní pojištění

doporučujeme dokoupení balíčku komplexního pojištění ERV pojišťovny (včetně léčebných výloh a storna zájezdu) za příplatek 390 Kč/os./pobyt. Děti do 12let za 195 Kč/pobyt.

Poznámka

check-in: 16hod, check-out: 10hod.
Ceny během českých a slovenských svátků na dotaz v CK.

Cena zahrnuje

  • ubytování
  • strava dle programu
  • vstup do wellness centra 2hod/os./den

Cena nezahrnuje

  • pobytová taxa cca 1 EUR/os./den
Tento zájezd Doporučujeme

Podhájska

Jižní Slovensko

Slovensko

Slovensko, malá rozmanitá země v srdci Evropy. Díky své členitosti nám nabízí nepřeberné množství možností využití jak pro relaxaci a odpočinek, tak pro turistiku, cykloturistiku nebo lyžování.

Protože jde o naši sousední zemi, je snadno dosažitelná autem, autobusem nebo vlakem. Tuto zemi můžeme navštívit bez obav z jazykové bariéry, protože nás pojí dlouhá historie.

Kdo přijede do této malebné země za turistikou, lyžováním nebo cykloturistikou, najde vyžití v překrásných slovenských horách. Mezi nejoblíbenější cíle našich turistů patří především Tatry, Velká a Malá Fatra nebo Roháče.

Slovensko je známé také svými lázněmi, termálními prameny a zábavními aquaparky. Relax a odpočinek najdete například v Rajeckých Teplicích, Turčianských Teplicích, Bešeňové, Podhájské nebo Piešťanech. Za návštěvu pak jistě stojí nejznámější a největší aquapark Slovenska - Tatralandia, kde můžete využít bazény s termální nebo mořskou vodou.

Navštivte s námi velmi pohostinnou zemi s milými lidmi, kteří vás jistě rádi uvítají a ochutnejte místní vyhlášené speciality, mezi které patří například halušky, bramborové placky, brynza, výrobky z ovčího mléka a klobásy.
Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Tento zájezd Doporučujeme
Tento zájezd Doporučujeme

Mapa

Tento zájezd Doporučujeme

Podobné produkty