Chorvatsko - Makarská riviéra - Hotel a depandance Labineca | Dovolená Za sluncem 2021

Hotel a depandance Labineca

Chorvatsko

Makarská riviéra

22 fotografií
Vlastní
Popis Přehled cen Destinace Mapa Hodnocení

Popis

Vybavení hotelu

Venkovní bazén
Balkón/Terasa
Internet / WIFI
Klimatizace
SAT TV
Sprcha / WC
Telefon
FIRST MINUTE sleva 10% pro pobyty 2021 platná do 31.03.2021.

Tipy

- až 2 děti do 12 let ZDARMA
- hotel s bazénem přímo u pláže
- ALL INCLUSIVE nebo polopenze
- family pokoje

Obecný popis

komplex přímo u pláže, v západní části města, nedaleko centra letoviska Gradac. Komplex se skládá z hotelu a několika depandancí.

Vybavení

v hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, kongresový sál, aperitiv bar, kavárna, TV místnost, směnárna, sejf, terasa. Wi-fi k dispozici (bez garance rychlosti připojení).

Ubytování

2+0 BM Comfort/Hotel, cca 22 m2 - 2lůžkový pokoj se sprchou a wc, balkon s orientací na mořskou stranu, typ Comfort/Hotel,
2+1 BM Comfort/Hotel, cca 22 m2 - 2lůžkový pokoj se sprchou a wc s možností přistýlky, balkon s orientací na mořskou stranu, typ Comfort/Hotel,
4+1 BM Comfort/Hotel cca 44 m2 - Rodinný pokoj 4+1 - 2 x 2lůžkový pokoj se sprchou a WC - connecting, možnbost přistýlky, balkon s orientací na mořskou stranu, typ Comfort/hotel
2+2 BM Standart/Depandance, cca 32-35 m2 - 2lůžkový pokoj (prostornější) se sprchou a wc s možností 2 přistýlek, balkon s orientací na mořskou stranu , typ Standart/Depandance,
2+2 B Standart/Depandance, cca 32-35 m2 - 2lůžkový pokoj (prostornější) se sprchou a wc s možností 2 přistýlek, balkon, typ Standart/Depandance,
2+1 BM Premiér/Depandance, cca 32 m2 - 2lůžkový pokoj se sprchou a wc s možností přistýlky, balkon s orientací na mořskou stranu, typ Premiér/Depandance,
Pokoj 4+2 Premiér/Depandance, cca 65 m2 - Rodinný pokoj - 2 x 2lůžkový pokoj se sprchou a WC, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, balkon s orientací na mořskou stranu, typ Premier/Depandance.
Moderní klimatizované pokoje Comfort (kapacita 2+0, 2+1, 2+2 - dva pokoje spojené dveřmi) v hlavní budově nebo Premier (modernější a větší, kapacita 2+1 nebo 4+2 - 56m2, 2 ložnice, obývací pokoj) a Standart (kapacita 2+2, 32-35m2) ve vedlejší budově. Pokoje se sprchou, WC, SAT TV, minibarem (pouze v hotelu), telefonem, fénem, balkonem, s orientací na okolí nebo mořskou stranu (označeno BM). 1lůžkový pokoj za příplatek 40%. Možnost zapůjčení sejfu na pokoj za 3EUR/den a miniledničky za 5EUR/den.

Stravování

volitelně polopenze (snídaně a večeře formou bufetu) nebo ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd i večeře formou bufetu, konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (pivo, víno, místní alko i nealko nápoje) v all inclusive baru denně 10 - 23 hod., odpolední občerstvení 16 - 17 hod. (svačinka s odpolední kávou), lehké večerní občerstvení 22:30 - 23. hod., 1x týdně dalmátská večeře se specialitami. Možnost pobytu i pouze se snídaní.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení za poplatek 5 EUR/den
- domácí zvíře: není povoleno
- parkování: u hotelu, omezená kapacita. Monitorované parkoviště za poplatek 10 EUR/auto/den

Sport a zábava

v rámci programu ALL INCLUSIVE - 6x týdně ranní, odpolední a večerní animační programy, dětský klub pro děti 4-12 let, aqua aerobic, minidisco, 4x týdně hudba, pro děti Mini disco, bazén se sladkou vodou, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, stolní tenis, lehátka i slunečníky u venkovního bazénu zdarma v omezeném množství, dětský bazén, dětské hřiště, za poplatek tenisové kurty s večerním osvětlením, potápěčské centrum, výlety.

Pláž

oblázková, s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti.

Povinné poplatky na místě

Pobytová taxa zahrnuta v ceně.

Příjezd a délka pobytu

denně, minimálně 2 - 4 noci dle sezóny. Kratší pobyty za příplatek 20%.

Doprava na Jadran

individuální, možnost zajištění autobusové dopravy z celé ČR.

Cestovní pojištění

doporučujeme dokoupení balíčku komplexního pojištění ERV pojišťovny (včetně léčebných výloh a storna zájezdu) za příplatek 390 Kč/os./pobyt. Děti do 12let za 195 Kč/pobyt.

Poznámka

Hosté jsou povinni nosit označení pro služby ALL INCLUSIVE.
Chcek in: 14:00 hodin
Check out: 10:00 hodin.

Cena zahrnuje

  • ubytování
  • strava dle výběru: All inclusive/polopenze/snídaně
  • pobytová taxa
Tento zájezd Doporučujeme

Gradac

Gradac

Příjemné letovisko, ležící pod masivem pohoří Rilič, nedaleko ústí řeky Neretvy, je nejjižnějším bodem Makarské riviéry. Je to někdejší rybářská ves nice, která vznikla na místě římské osady Labineca. V obci jsou zachovány zbytky římských staveb a opevnění se strážní věží ze 17. století na obranu proti Turkům. Krásná oblázková pláž s mírným vstupem do moře Gornja Vala v jižní části obce, na kterou je krásný pohled od přístavu, je pokládána za jednu z nejpěknějších vDalmácii. Moderní hotely, pavilony aapartmány jsou vybudovány na severním okraji obce u další krásné oblázkové pláže. Oblíbeným cílem výletníků jsou nedaleká sladkovodní krasová Bačinská jezera s malebnou přírodní scenérií a hojností ryb. Výhodou tohoto střediska je jeho jižní poloha s nejvyšším počtem slunných dní a nevyšší teplotou vody v moře v celé oblasti Makarské riviéry. Transfer z letiště trvá asi 160 minut.

Makarská riviéra

Chorvatsko

Chorvatsko patří mezi českými turisty k nejoblíbenější a nenavštěvovanější zemi. Průzračně křišťálové moře a rozmanitost jaderského pobřeží, to jsou jednoznačně určitě jedny z hlavních a nejsilnějších důvodů, proč se turisté do Chorvatska tak rádi vracejí. Nikde ve Středomoří nenajdete tolik ostrovů, zálivů a zátok, překrásných pláží, kolik jich nabízí právě Chorvatsko. Jadran má opravdu co nabídnout a Chorvatsko je jeho centrem.

V zemi najdeme 8 národních parků (např. Kornati, Biokovo, Plitvická jezera, Vodopády Krka aj.) a 7 památek světového dědictví UNESCO (např. město Dubrovník, město Trogir, Diokleciánův palác ve Splitu).

K Chorvatsku patří téměř 2 000 ostrovů, ostrůvků a sklaních útesů.

Mezi chorvatská nej patří:
- 2 největší ostrovy, jež leží v Kvarnerském zálivu: Cres a Krk
- nejmenším obydleným ostrovem je Krapanj s Severní Dalmácii, který leží pouhých 7 m nad mořem
- nejvyšší horou Chorvatska je Sinjal v Dinárských horách s výškou 1 831 m
- největším přírodním jezerem s rozlohou 30,2 m2 je Vranské jezero v Severní Dalmácii
- největším národním parkem jsou Plitvická jezera, zapsaná na seznamu UNSECO. Jde o unikátní místo plné krsových útvarů a vodopádů. Zároveň spolu s národním parkem Paklenica tvoří 2 nejstarší národní parky Chorvatska.
- jeskyně Cerovac na jihu národního parku Velebit jsou největším komplexem jeskyní v Chorvatsku.

Mezi nejoblíbenější města, která se těší pozornosti našich turistů jsou zejména: Poreč, Umag, Rabac, Tučepi, Gradac, Orebič a Makarska.
Navštivte s námi Chorvatsko a poznejte krásnou a zajímavou zemi plnou zážitků, skvělého jídla, nádherné přírody, křišťálového moře a velmi milých lidí!

Tento zájezd Doporučujeme

Výlety

Tento zájezd Doporučujeme
Tento zájezd Doporučujeme

Mapa

Tento zájezd Doporučujeme